Real World Volume 3
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fontanna

+5
Christian Month
Czerwin
Demona Crystal
Rukia Arioth
Micos
9 posters

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Wto Sty 06 2009, 18:17

- A kto powiedział, że tu sypiam? - posłała mu tajemniczy uśmiech
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Micos Wto Sty 06 2009, 18:19

- Ty. Chciałem powiedzieć. Ty zawsze tu sypiasz. No chyba, że ktoś nierozsądny sprzedał ci jakieś mieszkanie. Wtedy to akurat ukłon w twoją stronę i chwała mu i cześć. Może jest to szalone posunięcie, ale... kto wie. Bynajmniej przeżyjesz zimę.
Micos
Micos
Szef
Szef

Liczba postów : 645
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 28
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://real-world.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Wto Sty 06 2009, 18:22

- A co ty się tak o mnie martwisz? -przyjrzała mu się uważnie.
- Zawsze dawałam sobie radę bez niczyjej pomocy, wystarczyło się pokręcić to tu, to tam.
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Micos Wto Sty 06 2009, 18:26

- Tak, ale jeszcze wtedy miałaś szanownego Pana Wysypiska, Króla Zaułka i Władcę Szamba, Fabiana M, który swego czasu w moich oczach był człowiekiem mądrym, póki nie stwierdziłem, że praca na jego koszt mi nie odpowiada. W każdym razie. Był, a teraz go nie ma. Uciekł, umarł czy też nie, pewnie już nie wróci. A ty zostałaś sama.
Micos
Micos
Szef
Szef

Liczba postów : 645
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 28
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://real-world.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Wto Sty 06 2009, 18:30

Uderzyła go z pięści w nos.
- Powiedz, coś jeszcze na ten temat... to następnym razem zmiażdżę ci czaszkę. - zmrużyła gniewnie oczy.
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Micos Wto Sty 06 2009, 18:34

Złapał się za nos i sprawdził, czy leciała mu krew.
- Cudownie.
Przyłożył chusteczkę do nosa, by zatamować krwotok.
- Ale co ja takiego powiedziałem, co? Tylko coś o tych przemądrzalcach z Templars. A nawet się nie rozkręciłem. Jakby tak pomyśleć to jest dużo to opowiedzenia. Cały czas naćpani, pijani, na haju. Zero mózg w tych ich głowach. Jak ich szef z resztą.
Micos
Micos
Szef
Szef

Liczba postów : 645
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 28
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://real-world.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Wto Sty 06 2009, 18:39

- I odezwał się ten, co wie o nich najwięcej. - Wsadziła ręce do kieszeni, podchodząc do niego bliżej.
- Sam, nawet nie potrafisz sobie poradzić z niesubordynacją członka gangu i dwoma złodziejkami.
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Micos Wto Sty 06 2009, 18:44

- Członka gangu, który zachowuje się, jak świr i złodziejkami, które specjalnie zapraszam? Ten pierwszy będzie musiał w najbliższym czasie szukać miejsca na cmentarzu, jeśli nie wyjaśni swojego zachowania, a wy dwie - Ty i Rukia... wami się nie przejmuję. Jesteście w sumie dwoma zwyczajnymi dziewczętami, w których jeszcze buzują hormony. Niedługo ciebie trafi starość i będę miał cię przynajmniej z głowy, a ona... ją wsadzi się do jakiejś ciemnej klitki, piwnicy, czy wyśle na strych. Może zamknę ją w domu Fabiana. Właśnie! Widziałaś jak się zapuściła tego rudera? Wygląda jak dom publiczny... wiesz. Taki... Top Secret dom publiczny. A w sumie... to w końcu Templarsi.
Micos
Micos
Szef
Szef

Liczba postów : 645
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 28
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://real-world.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Wto Sty 06 2009, 18:48

Przymknęła oczy, pokiwała chwilę głową jakby przytakując jego słowom. A w rzeczywistości przestała go słuchać po pierwszym zdaniu. Spojrzała ponownie mu w oczy i wyciągnęła ku niemu dłoń.
- Chodź za mną Sanchez... To powinno cię bynajmniej... zainteresować. -mruknęła ruszając przodem.
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Micos Wto Sty 06 2009, 18:50

Micos podniósł brwi ku kurze i ruszył, wzruszając ramionami, za nią. W sumie, co takiego mogła mu zrobić?
Micos
Micos
Szef
Szef

Liczba postów : 645
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 28
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://real-world.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Rukia Arioth Wto Sty 06 2009, 23:37

Rukia przyszła, nienawistnie kopiąc jakąś puszkę po piwie i tym samym wprowadzając odrobinę życia do tego smętnego parku.Która to już godzina? Dziewczyna opadła na ławkę, trzęsąc się z zimna.

***

Czując, że jeżeli posiedzi tutaj odrobinę dłużej zostanie z niej marna kupa lodu podniosła się, podskakując lekko. Chuchnęła w dłonie i ruszyła w stronę głównej ulicy.
Rukia Arioth
Rukia Arioth
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej

Liczba postów : 633
Registration date : 22/12/2008

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 16
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Sro Mar 18 2009, 19:58

Przyszła w to miejsce, zadowolona z faktu, że nikogo w pobliżu nie ma. Przysiadła na skraju nieczynnej fontanny, pogrzebała chwilę w kieszeni płaszcza i wyciągnęła paczkę żelków.Otworzyła spokojnie zajadając łakocie.
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Itoshiki Nozomu Sro Mar 18 2009, 20:06

Przyszedł machając walizką w ręku... znudzonym wzrokiem ogarniał cały rozległy teren. Co chwilę wzdychał patrząc na to jak monotonnie zachowują się ludzie. Tam parka... całują się, przytulają.
-Bleh. - skwitował to Nozomu i spojrzał w inne miejsce. Stały tam starowinki, które przekrzykiwały się, która ma większą emeryturę.
-A ja nie dożyję do emerytury... - skomentował ponownie... zauważył dzieci bawiące się wśród krzaków.
-O. Bawią się w tego no... umm... "Naruto". Ten zaraz padnie na trawę... - zamknął oczy i poraz kolejny westchnął.
-Jak zwykle. - podszedł do nieczynnej fontanny i zauważył dziewczynę, którą pierwszy raz ujrzał.
-Komban wa. - ukłonił się jej.
Itoshiki Nozomu
Itoshiki Nozomu
Zwykły obywatel
Zwykły obywatel

Liczba postów : 55
Registration date : 17/03/2009

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 23
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Rukia Arioth Sro Mar 18 2009, 20:06

Nie trzeba było długo czekać. Jak na zawołanie zjawiła się Rukia, leniwie ciągnąc plecakiem po chodniku. Kiedy tylko dostrzegła Demonę z żelkami podlazła do niej skocznym krokiem, nie specjalnie zwracając jednak uwagę na dziewczynę. Jej wzrok był utkwiony w paczce z łakociami *.* - dobry.- przywitała się ochryple.Zwinnym ruchem zabrała jej to co chciała i odskoczyła w tył z łobuzerskim uśmiechem. Dopiero po chwili spostrzegła chłopaka i wykrzywiła nieznacznie usta.
Rukia Arioth
Rukia Arioth
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej

Liczba postów : 633
Registration date : 22/12/2008

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 16
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Sro Mar 18 2009, 20:11

[a przed chwilą pisałam, że teren jest opustoszały xd']

Spojrzała na nieznanego osobnika, była bynajmniej zdziwiona, że obcy człowiek jej się kłania. Nawet nie zauważyła straty swojej paczki z żelkami. Odchrząknęła.
- Co za kultura, widać obcokrajowcem jesteś
Podrapała się po głowie.
- A tacy to raczej bogaci są
Mruknęła i teraz zauważyła Rukię. Zabawne miała tą samą paczkę słodyczy co ona. Zaraz to moje słodycze. Potarła ręką czoło.
- Znowu ty...
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Rukia Arioth Sro Mar 18 2009, 20:14

Kiwnęła rozbawiona głową i wpakowała sobie do ust garść żelków. Już po chwili nie zawracając sobie nią głowy, machnęła dziewczynie na pożegnanie i ruszyła alejką, gdzie dopadła się do rozłożystego drzewa. Wdrapała się zwinnie na jedną z gałęzi, rozglądając wokoło.
Rukia Arioth
Rukia Arioth
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej

Liczba postów : 633
Registration date : 22/12/2008

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 16
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Itoshiki Nozomu Sro Mar 18 2009, 20:15

-Obcokrajowcem? - podrapał się po głowie z zakłopotaniem i ponownie machnął walizką.
-Ach... tak. Zgadza się jestem Japończykiem pochodzę z Tokyo... -przerwał szybko głupie, normalne zdanie.
-Bogaty? Um... jak tam uważasz. Ja sam myślę że jestem przeciętniakiem...' - odparł znudzonym tonem nie zwracając uwagę na drugą, prawdopodobnie młodzą dziewczynę.
Itoshiki Nozomu
Itoshiki Nozomu
Zwykły obywatel
Zwykły obywatel

Liczba postów : 55
Registration date : 17/03/2009

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 23
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Marshall Sro Mar 18 2009, 20:19

Marsh przyszedł uradowany ponieważ pierwszy raz w życiu ścigany był przez pałkarzy.
Usiadł na jednej z ławeczek i zaczął obserwoać co się dzieje na około niego.
Marshall
Marshall
Złodziej
Złodziej

Liczba postów : 25
Registration date : 25/02/2009

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 17lat.
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Sro Mar 18 2009, 20:21

-Hm, co cię tu sprowadza? Interesy? Poszukujesz pracy?
Miała nadzieję, że to może być jakiś bogaty biznesmen, który tylko udaje zwykłego obywatela.
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Itoshiki Nozomu Sro Mar 18 2009, 20:23

-Mam już pracę jako nauczyciel w szkole... - westchnął cicho i postawił walizkę na ziemi. Obserwował ją uważnie zza szkieł mocno przytłuczonych okularów.
-Musiałem opuścić Japonię bo... - i tu się na chwilę zaciął szukając wymówki. Zero. Pusta kartka.
-Bo... poprostu musiałem.
Itoshiki Nozomu
Itoshiki Nozomu
Zwykły obywatel
Zwykły obywatel

Liczba postów : 55
Registration date : 17/03/2009

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 23
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Rukia Arioth Sro Mar 18 2009, 20:24

Spojrzała na czerwonego żelka w kształcie słonia i wykrzywiła lekko usta na widok znanego jej chłopaka.- Ej, łachudro! - pomachała mu dłonią i celnie rzuciła żelkiem w jego łeb.
Rukia Arioth
Rukia Arioth
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej

Liczba postów : 633
Registration date : 22/12/2008

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 16
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Demona Crystal Sro Mar 18 2009, 20:26

- Ach
W jej tonie dało się usłyszeć nutkę zawodu.
- Nauczyciel, cóż nie łatwa praca
Poprawiła na sobie płaszcz i kontynuowała dalej.
- Ja bym nie miała cierpliwości do niańczenia dzieci
Kwestię emigracji nie poruszała, widać było,że wyraźnienie nie miał ochoty o tym mówić.


Ostatnio zmieniony przez Demona Crystal dnia Sro Mar 18 2009, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
Demona Crystal
Demona Crystal
Szycha
Szycha

Liczba postów : 1322
Skąd : Rosja, Ufa
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 25 lat
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Jennifer Allen Sro Mar 18 2009, 20:27

Weszła do parku, pogwizdując cicho pod nosem. Rozejrzała się kątem oka, wymachując plecakiem. Spojrzała na Rukię i skręciła się z obrzydzenia, nawet tego nie kryjąc. Potem przeniosła wzrok na chłopaka, a raczej na żelka, który utkwił na głowie M. Uniosła brew i opadła na murek, siadając po turecku.
Jennifer Allen
Jennifer Allen
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej

Liczba postów : 115
Age : 33
Registration date : 23/12/2008

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 17
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Rukia Arioth Sro Mar 18 2009, 20:30

Wywróciła oczami na widok miny Jen.- Jędza.- skwitowała ją dość doniośle i włożyła sobie żelka do ust, obserwując dziewczynę ze znużeniem. Ostatnimi czasy nic się nie działo, nic co mogło zadowolić Rukię. Co jak co, jeszcze nie dawno potrafiła oberwać w twarz od jakiegoś zarozumiałego dziadka, a teraz nawet i on zniknął bez śladu.
Rukia Arioth
Rukia Arioth
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej

Liczba postów : 633
Registration date : 22/12/2008

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 16
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Itoshiki Nozomu Sro Mar 18 2009, 20:32

-W sumie nie jestem zwyczajnym nauczycielem... ci co na mnie natrafili w Japonii... krótko mówiąc: Mieli mnie dość. - głośno westchnął przypominając sobie dawną klasę... której dziennik zwinął na pamiątkę.
Itoshiki Nozomu
Itoshiki Nozomu
Zwykły obywatel
Zwykły obywatel

Liczba postów : 55
Registration date : 17/03/2009

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 23
Życie:
Fontanna - Page 8 Left_bar_bleue100/100Fontanna - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Powrót do góry Go down

Fontanna - Page 8 Empty Re: Fontanna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach