Real World Volume 3
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Apartament nr 2121

Go down

Apartament nr 2121 Empty Apartament nr 2121

Pisanie by Micos Pon Gru 31 2007, 14:37

Duży apartament na przedostatnim piętrze. Można poczuć się tutaj jak w własnym domu

Otworzyłem drzwi, wpuściłem do środka obsługę, aby zostawiła bagaże, po czym wyprawiłem ich bez żadnego napiwku. Rozejrzałem na około i zacząłem rozpakowywać rzeczy. Miło było wrócić do miasta. Zastanawiało mnie tylko jak długo będę miał takie zdanie o moim powrocie.

__________


Wstałem z łóżka i wyszedłem z pokoju, zamykając za sobą drzwi. Wyszedłem z hotelu zostawiając klucze w recepcji.


___________


Wszedłem do pokoju i natychmiast padłem na łóżko skonany. Wydawało mi się, że cały świat jest przeciwko mnie.

___________

Podniosłem się, napiłem rumu z hotelowego barku, przebrał w bardziej dyskotekowe ciuchy i udałem się na miasto, zostawiając jak zwykle klucze w recepcji


__________

Przyszedłem do pokoju i rzuciłem się na kanapę, chcąc obejrzeć mecz w telewizji. Po godzinie jednak usnąłem.

__________

Obudziłem się. Spojrzałem na zegarek. Było późno. Przespałem cały dzień. Pomaszerowałem do szafy i wyjąłem czyste ciuchy, po czym wziąłem szybki prysznic. Ubrałem się i wyszedłem z hotelu

__________

Wyprowadził się
Micos
Micos
Szef
Szef

Liczba postów : 645
Registration date : 26/12/2007

Karta postaci
Ekwipunek:
Wiek: 28
Życie:
Apartament nr 2121 Left_bar_bleue100/100Apartament nr 2121 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://real-world.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach